Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Renata Rejer

O mnie

Pomysłodawczyni i dyrektorka Centrum Terapii SENS, wiceprezeska Fundacji Per Aspera ad Astra. Najbardziej na świecie lubi ludzi i budowanie z nimi relacji. Swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat jako dyrektorka Niepublicznej Szkoły Podstawowej Moja Szkoła oraz przedszkola Kraina Fantazji.
Jest lokomotywą, która wykorzystując swoje talenty a także zdobyte dotychczas doświadczenie wprawia w ruch Centrum Terapii SENS. Cały czas się rozwija. Ostatnio uzyskała certyfikat tarapeutki EEG Biofeedback i właśnie w Sensie tworzy dla Was gabinet. W najbliższym czasie planuje rozwijać się jako dokoterapeutka i arteterapeutka.
Prywatnie mama trójki dzieci i dwójki wnucząt, posiadaczka dwóch kotów i dwóch psów, oraz właścicielka dużej wiejskiej kuchni. Uwielbia w niej gotować, eksperymentować i karmić przyjaciół. Najnowszy jej pomysł to śniadania z przyjaciółkami w klimacie wiejskiej chałupy – swojego miejsca na ziemi. Czyta książki, kocha ludzi, nie ogląda telewizji. Jak w każdym człowieku, także w niej jest jednak jeszcze wiele zakamarków i planów, które nie raz jeszcze zadziwią, zachwycą, lub dostarczą inspiracji.

Poznaj naszych pozostałych pracowników biura