Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Alicja Niemierko-Pająk

O mnie

Alicja Niemierko- Pająk- psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15 lat zdobywa doświadczenie pracując z rodzinami, dziećmi i młodzieżą, jako doradca rodzinny, psycholog szkolny i przedszkolny, później jako terapeutka systemowa i bajkoterapeutka. Praktykuje także jako trenerka w ośrodku OPTA, prowadząca zajęcia „Szkoły dla rodziców”.

W swojej pracy wykorzystuje Oryginal Play (metodę przeciwdziałania agresji), jest również trenerką PRIDE (kursów dla rodzin zastępczych i adopcyjnych).

Prowadzi też warsztaty dla Rodziców „Mam tę moc”, podczas których pomaga rodzicom określić i rozwijać swoje kompetencje rodzicielskie.

Autorka książki terapeutycznej dla dzieci „W nowej szkole”.

Prywatnie mama dwóch nastolatek i podróżniczka.  Mówi, że gdyby nie została psychologiem, chciała by być ogrodnikiem, bo rośliny tak jak dzieci, na troskę odpowiadają najpiękniej.

W Centrum Terapii Sens prowadzi konsultacje psychologiczne , terapię psychologiczną z elementami bajkoterapii, konsultacje rodzicielskie. Wchodzi w skład zespołu Gabinetu zaufania i prowadzi grupę interwizyjną, wspierającą  pozostałych specjalistów.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów