Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Ewa Bobrowicz

O mnie

Ewa Bobrowicz

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły treningu i warsztatu psychologicznego Intra, oraz Centrum Arteterapii Sensarte.

Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Oddziale Psychiatrii dla dzieci i młodzieży w Piasecznie A.Muszyńskiego oraz  w trakcie wieloletniej współpracy z ośrodkami psychologicznymi i prywatnej praktyce.

W Centrum Terapii SENS prowadzi terapię zajęciową i psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych w podejściu psychodynamicznym, mając podejście holistyczne. Pracuje terapeutycznie z osobami, które doświadczają zaburzeń lękowych, nerwicowych, depresji, mają trudności w relacjach, chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie. Także z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości, tożsamości , zaburzeniami afektywnymi (depresja, ADHD), lękowymi, psychosomatycznymi, oraz w szeroko pojętym spektrum Autyzmu. Pomaga osobom mającym trudności w relacjach, doświadczającym poczucia wycofania i osamotnienia, niemogącym w swobodny sposób doświadczać i wyrażać swoich emocji oraz będących w trudnych sytuacjach życiowych.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie jest mamą nastolatków, miłośniczką podróży, stylistą i scenografem fotograficznym oraz pasjonatką malarstwa intuicyjnego. Kocha zwierzęta i kontakt z naturą. Uwielbia tańczyć i poznawać nowych ludzi bo to od nich czerpie inspirację i energię do dalszego działania.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów