Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Joanna Sokolińska

O mnie

Jest socjolożką, uczestniczką czteroletniego całościowego szkolenia z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie psychodynamicznym (Spdim, szkoła prowadzona przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja).

Ukończyła dziewięciomiesięczny staż w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, obecnie jest na stażu w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy wydziale psychologii UW.

Korzysta ze szkoleń dotyczących interwencji kryzysowej (m.in. „Kryzys w kryzysie czyli praca oparta na rozwiązaniu z cierpiącym nastolatkiem”, „Zachowania ryzykowne u dzieci i młodzieży – interwencja kryzysowa w praktyce”).

Ukończyła podstawowe szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, z metody Kids skills – Dam radę!, a także szkolenia dotyczące dysforii i niezgodności płciowej („Nastolatki LGBT+ w spektrum autyzmu”, oraz „Dysforia płciowa i transpłciowość”).

Z Katarzyną Skrzydłowską-Kalukin napisała książkę pt.”Mów o mnie ono. Dlaczego współczesne dzieci szukają swojej płci?”.

Prywatnie mężatka i mama trojga nastolatków.

W Ośrodku Sens prowadzi konsultacje dla nastolatek i nastolatków (od 13 roku życia) oraz ich rodziców, a także interwencję kryzysową.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów