Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Ewa Osóbka-Zielińska

O mnie

Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych, coach, trener umiejętności miękkich. Prowadzi spotkania indywidualne i sesje grupowe. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Akademię Menadżera III Sektora w Collegium Civitas, Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA i Studium Psychoterapii Neuro-lingwistycznej.
Pracuje w nurcie integracyjnym. Uzyskała europejski certyfikat psychoterapeuty ECP (European Certificate of Psychotherapy) dający uprawnienia do praktykowania zawodu w Europie. Posiada certyfikaty coacha MLC, psychoterapeuty i trenera NLPt oraz doradcy stowarzyszenia NEST – New Experience for Survivors of Trauma w Irlandii. Jest autorką i współautorką szkoleń psychologicznych i projektów rozwojowych. Stworzyła i przeprowadziła realizowany w 2010 roku w Łomiankach projekt „Aktywna Kobieta – Szczęśliwa Rodzina”.

Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA, w Hospicjum Domowym Caritas oraz w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Pracuje pod stałą superwizją indywidualną i grupową.
Od 20 lat pomaga radzić sobie z różnymi sytuacjami kryzysowymi w pracy, w życiu osobistym, w związkach i relacjach partnerskich. Specjalistka od pomocy w sprawach emocjonalnie niezwykle złożonych: w stresie pourazowym, depresji, traumie i samotności. Wspiera osoby długotrwale chorujące somatycznie, doświadczone przez choroby nieuleczalne, którzy przeżywają lęk o swoje zdrowie i przyszłość.
W Centrum Terapii SENS prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz grupy rozwojowe i terapeutyczne.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów