Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Sylwia Maksim-Wójcicka

O mnie

Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i psychologii pozytywnej na Uniwersytecie SWPS, coach w wielopoziomowym holistycznym nurcie Multi-Level Concept, certyfikowana konsultantka-specjalistka w zakresie psychologicznych interwencji kryzysowych, coach/metorka kryzysowa. Posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Interwencji i Coachingu Kryzysowego, pracuje według modelu rekomendowanego przez WHO. Ukończyła kurs facylitacji Job Craftingu (przekształcania pracy) oraz Integralne Studium Rozwoju Osobistego Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.

W pracy coachingowej oraz wspierając i pomagając osobom doświadczającym kryzysu opiera się na wiedzy i badaniach naukowych. Uważa, że zmiana zachodzi na wielu poziomach działania, myślenia i bycia. Pojedynczy problem lub wyzwanie może posiadać różne źródła. Żeby umożliwić jego rozwiązanie konieczna jest odpowiednia diagnoza i analiza. Wierzy, że klient jest źródłem swoich zasobów, jest najlepszym ekspertem swojego życia a coach lub konsultant/mentor kryzysowy jest partnerem na ścieżce odkrywania możliwości i rozwiązań. Holistyczne myślenie oznacza, że pracuje na wielu poziomach – emocjonalnym, poznawczym, fizjologicznym, behawioralnym. Mierzenie się z sytuacją krytyczną może wywołać bezradność, odczuwanie dyskomfortu emocjonalnego, wysokie napięcie, paraliż funkcjonowania, poczucie braku kontroli nad życiem. Trwanie w takim stanie stopniowo zaczyna wyczerpywać energię i zasoby, rozlewa się na pozostałe sfery życia.

W Centrum Terapii SENS prowadzi sesje coachingowe w zakresie coachingu rozwojowego (life coaching), zawodowego, coachingu ścieżki kariery oraz konsultacje i sesje konsultacyjne dla osób zmagających się z kryzysem, będących w sytuacji kryzysowej (pierwsza pomoc psychologiczna czyli konsultacje kryzysowe).

Poznaj naszych pozostałych specjalistów