Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Natalia Jakuła

O mnie

 Z wykształcenia socjolog, trener sportowy, coach/terapeutka emocji. Ukończyła studia na wydziale socjologii w Collegium Civitas, Polską Akademię Sportu na kierunku instruktor fitness oraz trener personalny, a także roczną Akademię Terapeutów Embrace Therapy (szybkich metod terapeutycznych opartych na pracy z wewnętrznym dzieckiem).

W młodym wieku modelka, prezenterka i dziennikarka TV. Obecnie trener sportowo-mentalny szpitala MEDICOVER WELLNESS Wilanów, założycielka Akademii PSYCHOODCHUDZANIA online, która pomaga w uzyskaniu wymarzonego wizerunku i dobrego samopoczucia poprzez połączenie pracy nad ciałem i umysłem. Trenerka i terapeutka emocji, wspierająca przy zaburzeniach odżywiania, która sama w wieku dojrzewania zmagała się z anoreksją, bulimią i depresją. Empatycznie pomaga osobom z podobnymi problemami dotrzeć do sedna problemów z zaburzonym obrazem własnego ciała, niską samooceną i zaburzoną relacją z jedzeniem.

Prywatnie mama 7-latka, miłośniczka sportu, podróży, zdrowego gotowania, książek psychologicznych.

W Centrum Terapii Sens zaprasza na warsztaty i zajęcia indywidualne z samorozwoju w temacie budowania zdrowej relacji ze sobą, jedzeniem i sportem, plus kreowania pozytywnego self-concept. Pomaga młodzieży i dorosłym z nadwagą, niedowagą, brakiem samoakceptacji, dysmorfofobią, kompleksami. Poprzez pracę z emocjami, przekonaniami, akceptacją i self-concept, pomaga lepiej zrozumieć siebie i swoje problemy żeby nauczyć się świadomie i mądrze je rozwiązywać. Dla chętnych możliwość zapisu na sportowe zajęcia terapeutyczne na świeżym powietrzu (rozładowanie stresu i napięcia poprzez ruch, afirmacje i kontakt z naturą).

 

Poznaj naszych pozostałych specjalistów