Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Paulina Grobelna

O mnie

Psycholog ze specjalnością psychologii klinicznej, absolwentka czteroletniej szkoły psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytowanym przez EATG – European Association for Gestalt Therapy). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.
Od 2011 roku pracuje jako psycholog w różnych formach pomocy psychologicznej, m.in. w telefonie zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (wcześniej Fundacja Dzieci Niczyje).

Prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz indywidualne konsultacje wychowawcze dla rodziców. Odbyła staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Chorób Afektywnych, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz nie istniejącym już Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komornikach. Doświadczenie pracy psychoterapeutycznej zdobywała prowadząc terapię młodzieży i młodych dorosłych w Towarzystwie Pomocy Młodzieży – TPM w Warszawie, terapię osób dorosłych LGBT w Fundacji Lambda w Warszawie oraz prowadząc terapię osób dorosłych w ramach projektu Początki w ośrodku Ko-relacje współpracującym z Instytutem Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

W terapii najbardziej ceni sobie partnerską i autentyczną relację terapeuty i klienta związaną z akceptacją i szacunkiem, co jest niezbędne, by klient doświadczył prawdziwego siebie i w takich warunkach zmierzył się ze swoimi trudnościami, pokonywał bariery i odkrywał zasoby jakie w nim drzemią. Wierzy, że poza psychoterapią nieodłącznymi aspektami pomagającymi osiągnąć satysfakcję z życia są ruch, przyroda i codzienna uważność na swoje emocje i potrzeby.

W Centrum Terapii SENS prowadzi konsultacje psychologiczne i rodzicielskie oraz sesje psychoterapeutyczne młodzieży i młodych dorosłych.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów