Logo

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń
+48 605 112 634

ul. Zachodnia 40/6,
05-092 Łomianki

}

Godziny otwarcia 12:00 – 20:00

W sobotę nie pracujemy

Bogdan Osóbka-Zieliński

O mnie

Certyfikowany Psychoterapeuta Stowarzyszenia INTRA (PTIPDiES SI). Doradca. Coach. Specjalista od spraw wyjątkowo trudnych. 20 lat doświadczenia zawodowego. Korzysta z wiedzy i metod terapeutycznych największych autorytetów psychologii klinicznej i psychoterapii. Szczególnie bliska jest dla niego humanistyczna postawa Carla Rogersa, propagująca empatyczne zrozumienie, akceptację i autentyczność w kontaktach z drugim człowiekiem.

Absolwent wydziału filozofii i teologii KUL. Ukończył Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Uzyskał certyfikat poradnictwa (counselling) w Wielkiej Brytanii, dotyczący pomocy psychologicznej dla par małżeńskich, emigrantów i osób, które doświadczyły nadużyć duchowych i religijnych, a także certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST „New Experience for Survivors of Trauma” w Irlandii. Posiada dyplom Uniwersytetu w Birmingham uprawniający do stosowania metody EMDR, skutecznie eliminującej skutki stresu urazowego (PTSD) u osób z doświadczeniami traumy.

Konkretny. Rzeczowy. Asertywny. Jednocześnie ciepły i pełen dobroci. Pomaga w wyznaczaniu celów zawodowych i osobistych, uwzględniając fizyczny, psychiczny i duchowy wymiar człowieka. Pracuje z parami. Człowiek-Dusza.

W naszym Centrum prowadzi grupę terapeutyczną „Przestrzeń relacji”.

Poznaj naszych pozostałych specjalistów